Image

Načítám vaše bydlení

Image

Moderní byty v zeleném srdci Berouna. Projekt vzniká v centru královského města, které se pravidelně umísťuje v první desítce měst v ČR s nejvyšší kvalitou života.

+ 420 603 713 636

info@berousnkazahrada.cz

© 2021 Berounská zahrada

Berounská zahrada

Moderní byty v zeleném srdci Berouna

Projekt rezidenčního bydlení BEROUNSKÁ ZAHRADA vzniká v centru královského města Berouna, které se pravidelně umísťuje v první desítce měst v ČR s nejvyšší kvalitou života. Projekt nabídne moderní bydlení uprostřed zeleně s ideálním dopravním silničním i železničním spojením do Prahy a Plzně, a krátkou docházkovou vzdálenost do historického centra města.

BEROUNSKÁ ZAHRADA nabídne svým obyvatelům rychlý nájezd na dálnici D5 s dojezdem do Prahy za 15 minut a krátkou docházkovou vzdálenost (5 minut) na vlakové nádraží umožňující spojení do centra Prahy v pravidelných krátkých intervalech za 45 minut.

Přímo v srdce města

V bezprostředním sousedství bytového nově budovaného bytového komplexu se nachází veškerá občanská vybavenost jako jsou mateřská škola a základní škola Preisslerova, nově vznikající česko-anglická škola VIA BEROUN, nákupní centrum Kaufland, Billa a Penny, sportovní centrum B Fitness, stanoviště sdílených elektrokol Nextbike.


39 bytových jednotek

Bytový komplex naváže na stávající blok bytových domů a bude tvořen 3 solitérními čtyřpatrovými bytovými domy s celkem 39 bytovými jednotkami o dispozicích 2+kk a 3+kk a parkovacím domem oddělujícím celý areál od Koněpruské ulice. Ve všech domech bude výtah a v jejich suterénech budou umístěny sklepní kóje.

Moderní standardy

Všechny byty budou mít francouzská okna a prostorný komfortní balkón a budou vybaveny v moderním standardu. Samozřejmostí bude podlahové topení, velkoformátová dlažba a kvalitní laminátové podlahy. Byty v 1. podlaží budou navíc vybaveny bezpečnostními venkovními žaluziemi.

Bytové domy s celkem 39 jednotkami o dispozicích 2+kk a 3+kk

Zobrazit nabídku volných bytů >

Součástí uzavřeného komplexu bude i parkovací dům s celkem 72 garážovými stáními, která si bude možné zakoupit či pronajmout. K bytům 3+kk bude možné zakoupit vždy i jedno venkovní parkovací stání.

Stávající areál proběhne komplexní revitalizací a po dokončení projektu budou bytové domy obklopeny vzrostlou zelení a odpočinkovou zónou s ohništěm a sezením pro možnost grilování a společného setkávání.

Projekt je řešen tak, aby byl co nejvíce v souladu se životním prostředím. Všechny tři domy budou koncipovány jako energeticky úsporné s minimálními provozní náklady na vytápění. Budou osazeny 6 komorovými plastovými okny s trojskly.

Zahájení výstavby je plánováno na červenec 2021 a projekt bude dokončen v prosinci 2022.